Новини

29 квітня (субота) об 11:00 розпочнеться «Школа пацієнтів з ХОЗЛ» для людей із хронічним обструктивним захворюванням легень.

Тема: Що треба знати про хронічне обструктивне захворювання легень?

Детальніше...

В рамках місяця присвяченого підвищенню інформованості щодо ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень) пропонуємо пройти діагностику функціонального стану зовнішнього дихання та проконсультуватися у пульмонолога та фізичного терапевта «Формули руху».

Детальніше...

«Тренуємо супергероїв!» - саме таке гасло супроводжувало тренінг «Перша допомога дітям» який пройшов  1 жовтня 2016 року за участі фізичного терапевта Центру Олейнікової Надії.

Детальніше...

Розуміючи необхідність фізичної терапії жінок після видалення молочної залози та труднощів з якими вони стикаються в пошуках фахової реабілітаційної допомоги, «ФОРМУЛА РУХУ» вже давно афішувала цей напрямок роботи, наголошуючи на важливості пройти фізичну терапію кожній прооперованій жінці. Тому приємно анонсувати співпрацю в даному напрямку з Кабінетом Anita care (м. Львів), який опікується жінками після мастектомії.

Детальніше...

На завершення минулого робочого тижня, у п'ятницю, 17 червня, в Міській раді відбувся круглий стіл на тему "Підсумки проекту "Надання послуг з планування сім'ї і репродуктивного здоров'я жінкам з інвалідністю" в програмі USAID "Здоров'я жінок України".

Детальніше...