Співпраця зі шпиталем Св. Рафала, м. Краків - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

 22 грудня 2014 у м. Кракові відбувся робочий візит представника цетру фізичної реабілітації «Формула руху» Федорович Оксани до приватної клініки Св. Рафала. Метою візиту було налагодження тісніших контактів з метою подальшої плідної співпраці у сфері покращення надання реабілітаційних послуг.

 В рамках даного візиту за ініціативи реабілітаційного центру «Формула руху» було запрошено представників ЛДУФК в особі проректора з наукової роботи, проф. Вовканича А. С. й керівників клінічних практик, фахівців з реабілітації університету Білянського О. Ю. та Бас О. А. Результатом поїздки стало підписання угоди про можливість проходження клінічної практики з фізичної реабілітації студентами університету.

Учасники зустрічі мали нагоду побачити як зорганізована робота відділень лікарні, як працюють фахівці фізичної реабілітації на місцях, які методики лікування та реабілітації застосовують. На питання, які цікавили охоче відповідала директор лікарні (Член правління лікарні), п. Józefa Job та координатор по роботі із сходом п. Ірина Предкевич.

Думаємо, що дана угода це перший крок до плідної співпраці.

 Починаючи зліва: ст. викл. каф. фізичної реабілітації ЛДУФК Бас О. А.,

проф. Вовканич А. С.,

директор лікарні п. Józefa Job,

ст. викл. каф. фіз. реабілітації ЛДУФК Білянський О. Ю.,

представник ЦФР "Формула руху", викл. каф. фізичної реабілітації ЛДУФК Федорович О. Б.