Кінезіологічне тейпування - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

26 грудня на базі нашого реабілітаційного центру відбувся ознайомчий семінар із кінезіотейпінгу.

 Організатором виступила компанія "Медіспорт", тренером семінару був дипломований викладач із кінезіологічного та нейром’язового тейпування Василь Романович Бородиць.

Впродовж семінару учасники мали змогу почути інформацію про історію становлення кінезіотейпування у світі, технічні характеристики кінезіологічних тейпів, їх фізіологічний вплив, можливості застосування, основні правила наклеювання. Показавши тейпування при найбільш поширених скаргах – біль спини, плечового суглобу та стопи, викладач дав змогу учасникам на собі відчути ефект від кінезіотейпування.

Окрім того, п. Василь додатково охоче розповів про засоби, які можуть стати у нагоді під час реабілітації, для першої допомоги і, навіть, у побуті. Корисним було почути інформацію про представлені на ринку засоби для охолодження шкіри, зупинки крові при травмах, різноманітні креми для проведення масажу та особливості їх використання при різних проблемах. 

Семінар був цікавим як практикуючим реабілітологам, так і студентам. У подальшому бажаючі оволодіти техніками кінезіологічного та спортивного тейпування можуть пройти повноцінний навчальний курс.

 

 

 

 

 Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю із "Медіспорт" та реалізацію запланованих проектів.