Титулована Олена Овчиннікова у ЦФР "Формула руху" - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

Розвиток напрямку фізичної реабілітації у спорті в ЦФР «Формула руху» звів нас з Оленою Овчинніковою, майстром спорту міжнародного класу з кікбоксингу, майстром спорту України з тайландського боксу Муей-тай, багаторазовою чемпіонкою світу та Європи з кікбоксингу і тайландського боксу Муей-Тай за різними версіями серед аматорів та професіоналів.

 

Розуміючи необхідність відновлення, як важливої частини тренувального процесу розпочата співпраця ЦФР «Формула руху» з Оленою Овчинніковою та її тренером Віктором Лазурко (КПВЕ "Юніон").

Реабілітаційна робота із спортсменами найвищої категорії має свої особливості. На даному етапі ми зупинилися на програмі підтримання нормального функціонального рівня опорно-рухового апарату та корекції його проблемних ланок.

Хочеться зазначити, що Олена унікальна спортсменка і надзвичайна людина. Незважаючи на титулованість вона є відкритою до спілкування, щирою та дуже простою у співпраці. Сподіваємося наші зусилля допоможуть їй підтримати найкращу фізичну форму та сприятимуть досягненню нових спортивних вершин.

 

Сайт спортивного клубу

Офіційна сторінка на Facebook