Три роки тому відкрито Формулу руху! - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

В листопаді 2012 року розпочав свою роботу Центр фізичної реабілітації «Формула руху». Три роки тому, прагнучи реалізувати ідею надання широкого спектру реабілітаційних послуг для усіх вікових категорій населення з найрізноманітнішими проблемами нервової, кардіореспіраторної систем та опорно-рухового апарату, фахівці фізичної реабілітації, викладачі кафедри фізичної реабілітації Катерина Тимрук-Скоропад та Оксана Федорович заснували реабілітаційний центр «Формула руху».

 

В першу чергу, хочеться привітати згуртовану команду фахівців фізичної реабілітації на чолі з Марією Кравчук, які реалізують стратегію та принципи грамотного, вдумливого підходу до кожного пацієнта. Їх відповідальність, професіоналізм та доброзичливість забезпечують високий рівень фізичної реабілітації та індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

Важко ефективно працювати без прогресивної адміністративної команди. Організацію та менеджмент забезпечуються Анастасія Боброва та Тетяна Фоміна за підтримки засновників Центру.

У свою третю річницю колектив Центру приймав вітання від постійних клієнтів, пригощав відвідувачів святковим тортом, згадував спільний шлях розвитку та досягнення. Для нас це час для підсумків пройденого, аналізу реалізованого та окреслення стратегії для майбутнього розвитку.

Приємні побажання від улюблених клієнтів =)

 «Формула руху» стабільно працює та вдосконалюється, нові ідеї готуються до втілення. Будьте здоровими разом з нами!