Роздатковий матеріал для пацієнтів після травм - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

Часто реабілітаційна робота, співпраця з пацієнтами і практикуючими лікарями висвітлює необхідність створення різних методичних матеріалів. Власне, співпраця із лікарями-травматологами і вилилася в створення листівки з частковими комплексами вправ після травм верхньої та нижньої кінцівок. 

 

За відсутності можливості пацієнтам відвідувати реабілітаційний центр або в рамках домашніх занять дані вправи стануть у нагоді. Звичайно, у повній мірі індивідуалізувати процес реабілітації застосовуючи запропоновані фізичні вправи неможливо.

На даний час готується розширена версія вправ для сайту Центру, які буде можливість роздрукувати для власного використання.

Слід зазначити, що попри необхідність самостійної роботи для максимально швидкого відновлення, співпраця з фізичним реабілітологом завжди виводить процес фізичної реабілітації на якісно вищий рівень.

Листівка готувалася під керівництвом Марії Кравчук, за активної участі команди ЦФР «Формула руху».

 

Отримати листівки, як роздатковий матеріал пацієнтам для їх кращого розуміння необхідності фізичної реабілітації після отриманих травм та захворювань можна у ЦФР "Формула руху" попередньо узгодивши за тел. (097)119-29-18.