Урочисте відкриття другого відділення "Формули руху" - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

27 травня, відбулось урочисте відкриття нового відділення ЦФР «Формула руху». Це водночас була урочиста, і робоча подія для нас. До цього відкриття ми прийшли з певним досвідом, досягненнями і бажанням поділитися цим. 

 

Відповідно, відмовившись від традиційних перетинань стрічок і кульок, ми презентували свої напрацюваннями, послуги центру, обговорили ідеї та шляхи співпраці з дійсними та потенційними партнерами, приймали привітання і раділи великому кроку вперед в розвитку спільної справи.

Дуже приємно, що серед присутніх, в більшості були люди, зацікавлені у розвитку фізичної терапії, у тому, щоб знайти шляхи співпраці та обміну досвідом. Зокрема, з представником Українського католицького університету (Школа реабілітаційної медицини) – Іриною Шурпяк вдалося обговорити навчання та стажування студентів–фізичних терапевтів на базі нашого закладу. Поділилися баченням шляхів розвитку раннього втручання та обговорили можливі шляхи спільної роботи з неповносправними дітьми Тетяна Міщук, Марина Глухоцька, Оксана Дума (НРЦ «Джерело»).

Були і представники ВГОЇ «Група активної реабілітації» й Львівське обласне відділення Українського фонду "Реабілітація інвалідів" та просто друзі нашого Центру – Ярослав Грибальський, Наталія Курило, Антоніна Цуркан (Херсонська обл.), які піднімали питання участі та спільного проведення тренінгів для студентів, лікарів та членів родин, які мають особу з інвалідністю.

Особливим було обговорення необхідності інформатизації та розширення роботи фізичних терапевтів з людьми після онкологічних захворювань. Зокрема, узгодили можливість спільних проектів із кабінетом Anita care (м. Львів), які опікуються у т.ч. жінками після мастектомії.

Діалог триватиме. Будемо робити все, щоб ідеї втілились у життя.

Завітали на подію та підтримали нас і давні друзі – керівник ГО «Стимул» та викладач ЛДУФК Ольга Бас; викладачі кафедри фізичної реабілітації та валеології й спортивної медицини ЛДУФК; фахівці фізичної терапії з інших закладів; представники від спорту.

Раді були вітати, як вже добрих знайомих та партнерів, так і зовсім нових людей. Додали смаку та настрою наші друзі Кондитерська «Два зайці». 

Урочисте відкриття вдалося! І в цьому основна заслуга колективу Центру: фізичних терапевтів, адміністраторів, керівників. Період підготовки був нелегким, але результат того вартий. Наші спільні зусилля та наполеглива праця кожного, попри втому, дають відчуття добре згуртованої команди, яка впевнено рухається вперед, міцніє та розвивається. Люди, з якими добре працювати та зростати: Оксана Федорович, Катерина Тимрук-Скоропад, Тетяна Фоміна, Марта Яцуняк, Мар’яна Лис, Анастасія Боброва, Тетяна Гетьманчук, Надія Олейнікова, Андріана Новосад, Анна Бедешко, Ірина Корман, Денис Федькович, Денис Дмитрів, Дмитро Савка. Особливі слова подяки Марії Кравчук, яка чесною оцінкою та конструктивними зауваженнями завжди допомагала знайти правильні рішення. Марті Смик – подвійні вітання! =)

Окрема подяка нашим «солодким та смачним» друзям: Домашня пекарня «Кримська перепічка» та кондитерська «Два зайці». Сподіваємось, що це тільки початок співпраці і далі буде!