Практичний тренінг "Техніки переміщень пацієнтів з інвалідністю" - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

Фізичні терапевти «Формули руху» Олейнікова Надія, Савка Дмитро, Яцуняк Марта провели практичний тренінг для медичних працівників з різних областей України щодо техніки переміщень пацієнтів з інвалідністю. Захід відбувся в період з 30 травня по 3 червня 2016 р. у Львові за підтримки USAID у програмі «Здоров’я жінок України» в рамках проекту «Розширення доступу жінок з інвалідністю до послуг з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я».

Загалом, учасники тренінгу ознайомились із сучасним станом та вимогами щодо забезпечення доступу жінок з інвалідністю до якісних послуг у сфері репродуктивного здоров’я. Безпосередньо на практичному тренінгу з техніки переміщень пацієнтів з інвалідністю фахівцями був продемонстрований навчальний відеофільм Львівської організації неповносправних осіб «Стимул» та наочно продемонстровано певні техніки переміщень людей, що користуються інвалідним візком. Акцентовано увагу на техніках переміщень у ліжку, на різновисокі поверхні, використання додаткових пристосувань, правильній біомеханіці тіла та техніці під час виконання переміщень. Учасники тренінгу спробували самостійно застосувати усі запропоновані техніки переміщень.

Організатором тренінгу була міжнародний експерт-лікар, фахівець з питань прав людей з інвалідністю, універсального дизайну і розробки політик, сприятливих для людей з інвалідністю Ольга Красюкова–Енс за участі фахівців Національної Асамблеї інвалідів України.