Приділи увагу своєму диханню! - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Новини

В рамках місяця присвяченого підвищенню інформованості щодо ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легень) пропонуємо пройти діагностику функціонального стану зовнішнього дихання та проконсультуватися у пульмонолога та фізичного терапевта «Формули руху».

 

20 березня у Львові розпочинається місяць присвячений хронічним захворюванням легень.

ХОЗЛ – хронічне обструктивне захворювання легень – найчисельніше серед респіраторних та одне з перших серед причин втрати працездатності серед усіх захворювань як в Україні, так і у всьому світі. На даний час у м. Львові ХОЗЛ зустрічається у 9,7 з 1 тис. осіб та діагностовано у 19290 пацієнтів.

Експерти Європейського респіраторного товариства вважають , що 30% хворих ХОЗЛ у Європі не знають про наявність у них цієї хвороби, а близько 65% пацієнтів з діагностованим ХОЗЛ не отримують адекватного лікування та реабілітації.

Фізична терапія є однією з основних та надважливих складових лікувального процесу при ХОЗЛ! Фізична терапія дозволяє сповільнити зниження фізичної витривалості, покращити функціональний стан дихальної системи та підвищити толерантність до фізичного навантаження.

Настороженими повинні бути ті, хто на три і більше запитань дає позитивну відповідь:

  • Вам більше 40 років;
  • Ви курите (працюєте в шкідливих умовах).
  • Кашляєте зранку;
  • Відкашлюєте харкотиння;
  • У Вас виникає задишка при фізичному навантаженні.

Додаткова інформація та попередній запис за тел. (097) 1192918.