Публікації - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Публікації

Хвороба БЄХТЄРЄВА (анкілозуючий спондилоартрит, Ankylosing Spondylitis, хвороба Штрюмпелля - Бехтерева - Марі, хвороба П'єра-Марі) – хронічне системне захворювання суглобів з переважною локалізацією процесу в суглобах «хрящового» типу крижово-клубових зчленуваннях, дрібних міжхребцевих суглобах, грудинно-ключично і реберно-грудинних зчленуваннях, а також в паравертебральних м'яких тканинах.

Детальніше...

Колінний суглоб є найбільшим суглобом людського організму, а травми — найпоширенішими ураженнями коліна. Про причини та лікування наслідків травматизації передньої хрестоподібної зв’язки колінного суглоба розповідають Денис Дмитрів, головний фізичний терапевт Центру фізичної реабілітації «Формула руху» (м. Львів) та Василь Рокита, ортопед-травматолог 2-го травматологічного відділення Львівської комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги

Детальніше...

Продовжується співпраця Центру фізичної реабілітації «Формула руху» із тижневиком «Життя». Оскільки, питання, які стосуються сколіозу й надалі є актуальними та цікавлять широке коло читачів наші фахівці Ірина Корман та Денис Федьковия, на запит журналістів газети «Життя» підготували коментарі на найбільш поширені запитання.

Детальніше...
індивідуальні устілки, плоскостопість, вальгус, плосковальгусна стопа

Стопа щодня піддається значним навантаженням. Для нормальної реалізації опорної та амортизаційної функцій стопи, у першу чергу необхідно щоб була збережена її правильна біомеханіка. Це можливо при наявності адекватної сили м’язів та амплітуди рухів стопи й гомілки, відповідної склепінчастої будови стопи, відсутності її деформацій. Відхилення у будь-якій з перелічених ланок призводять до порушення інших структур стопи та може провокувати подальші ускладнення. Частим проявом і основними скаргами таких змін в стопі є біль та поява видимих деформацій, таких як сплощення склепінь, розвиток порожнистої стопи, вальгусна деформація, Нallux valgus, молотко- або кігтеподібна форма пальців ніг тощо.

Детальніше...
аналіз причин звернень клієнтів за допомогою у реабілітаційний центр Формула руху

Фахівці Центру фізичної реабілітації «Формула руху» працюють з людьми, які мають широкий спектр порушень у стані здоров’я. Ми провели аналіз причин звернень клієнтів за допомогою у наш реабілітаційний центр. Вибірка охопила період з січня по квітень 2015 року без врахування осіб, які пройшли безкоштовні консультації в рамках щомісячної акції. 

Детальніше...
відновлення функції травмованих органа чи кінцівки, фізичну реабілітацію потрібно розпочинати якомога раніше, Фізична реабілітація, формула руху

У повсякденному житті, темп якого зростає щодня, ніхто не застрахований від травм. Однак доволі часто після звичного лікування пацієнт забуває або недооцінює таку важливу складову одужання як фізична реабілітація, яка скерована на те, щоб відновити діяльність травмованого органа чи кінцівки. Про те, які засоби реабілітації застосовують у посттравматичному періоді, що є ключовим моментом у процесі одужання та яку альтернативу мають ті, хто отримав найважчі травми, спілкуємося із засновницями Центру фізичної реабілітації “Формула руху” (м. Львів) Катериною Тимрук- Скоропад та Оксаною Федорович.

Детальніше...
Остеохондроз хребта, фізична реабілітація, біль спини, грижа, кила

Хребет людини є дуже складним анатомо-фізіологічним механізмом, від правильної роботи якого залежить функціонування всіх органів і систем. Його структурною і функціональною одиницею є хребетно-руховий сегмент, який складається з 2-х хребців, що об′єднуються між собою зв′язково-м′язовим апаратом, міжхребцевими дисками, суглобами і включає сегментарні джерела іннервації й кровопостачання.

Детальніше...