Обираємо індивідуальні устілки - Центр фізичної реабілітації Формула руху
     

Публікації

Стопа щодня піддається значним навантаженням. Для нормальної реалізації опорної та амортизаційної функцій стопи, у першу чергу необхідно щоб була збережена її правильна біомеханіка. Це можливо при наявності адекватної сили м’язів та амплітуди рухів стопи й гомілки, відповідної склепінчастої будови стопи, відсутності її деформацій. Відхилення у будь-якій з перелічених ланок призводять до порушення інших структур стопи та може провокувати подальші ускладнення. Частим проявом і основними скаргами таких змін в стопі є біль та поява видимих деформацій, таких як сплощення склепінь, розвиток порожнистої стопи, вальгусна деформація, Нallux valgus, молотко- або кігтеподібна форма пальців ніг тощо.

Необхідність комплексного і індивідуального підходу до фізичної реабілітації пацієнтів із деформаціями стоп, скаргами на біль та зміну стереотипу ходи диктує серед усіх ортопедичних засобів віддати перевагу використанню індивідуальних устілок.

В залежності від причини порушення функції стопи індивідуальні устілки можуть бути, як самостійним засобом реабілітації, а частіше додатковим у комплексній фізичній реабілітації.

Серед великої кількості методик виготовлення індивідуальних устілок, німецька методика Pedcad© є найбільш сучасною, технологічно продуманою та обґрунтованою. Точність діагностики забезпечує максимальну відповідність виробу анатомічним особливостям стопи замовника. 

Можливість обирати щільність матеріалу з якого виготоОбираємо інвляються устілки за технологією Pedcad©, робити вставки з менш щільного матеріалу в місцях, де потрібно зменшити тиск на м’які тканини стопи, коректувати висоту п’яткової частини устілки та виготовляти спеціально розроблені під заняття певними видами спорту устілки дозволяє вирішити широкий спектр проблем.

Не зупиняючись на переліку патологій та відхилень при яких рекомендують застосування устілок, слід наголосити, що при наявності фізичного чи косметичного дискомфорту пов’язаного із стопою та її функцією фізична реабілітація може бути набагато ефективнішою при використанні індивідуальних устілок. Коректуючи постановку стоп у правильному положенні, підтримуючи склепіння стопи під час стояння та ходи, зменшуючи надмірну пронацію стопи індивідуальні устілки знижують навантаження на кістки, суглоби, зв’язки, м’язи, сухожилля та м’які тканини стопи, усувають основні причини болю і попереджають виникнення подальших ускладнень.

Фахівці реабілітаційного центру «Формула руху» можуть надати повну інформацію щодо виготовлення та особливостей індивідуальних устілок за технологією Pedcad©, провести сканування стоп на комп’ютерному плантографі, детально пояснити мету та передбачувані результати від застосування устілок, а також порекомендувати засоби, необхідні для комплексної і ефективної фізичної реабілітації.